newsletter

O projekcie

Czym jest serwis Innowacje w Kulturze?

Celem projektu Innowacje w Kulturze jest stworzenie serwisu informacyjnego i usługowego poświęconego tematyce nowoczesnych rozwiązań dla sektora kultury.

IwK to portal informacyjny

Portal stanowi źródło praktycznych, aktualizowanych na bieżąco informacji o nowych technologiach i e-usługach, które z pewnością przydadzą się placówkom kulturalnym w różnych aspektach ich codziennej działalności – od marketingu po digitalizację i repozytoria treści cyfrowych.

Co nas wyróżnia? Z myślą o naszych czytelnikach w prosty sposób łączymy język techniczny z językiem opisowy, aby dzielić się wiedzą zarówno o nowinkach technologicznych, jak i o realizowanych polskich i zagranicznych projektach.

IwK tworzy platformę e-PR dla instytucji kultury i firm

Portal IwK jest prostym narzędziem e-PR dla marketerów. Zarejestrowany użytkownik (po opłaceniu rocznego abonamentu) może utworzyć profile premium swojej firmy lub instytucji, a następnie nimi zarządzać.

Profile premium pozwalają na publikowanie nielimitowanej ilości materiałów związanych z działalnością właściciela profilu oraz tematyką serwisu, jak również (za dodatkową opłatą) na automatyczne promowanie materiałów na stronie głównej serwisu. Bez dodatkowych kosztów mogą być publikowane teksty w dwóch formatach: artykuł ze zdjęciem oraz informacje o wydarzeniach. Zalogowany użytkownik portalu może również bezpłatnie zamieszczać informacje o wydarzeniach, które łączą temat kultury i technologii, oraz publikować recenzje.

W trosce o wysoką jakość materiałów wszystkie treści przed opublikowaniem są moderowane.

IwK łączy firmy i instytucje kultury za pośrednictwem Wirtualnego Konsultanta

Serwis ma na celu usprawnienie budowania relacji miedzy klientami z sektora kultury i firmami oferującymi usługi z obszaru nowych technologii.

Dzięki Wirtualnemu Konsultantowi oferującemu porady w kilkunastu kategoriach tematycznych, użytkownicy tworzą i automatycznie wysyłają briefy do firm zarejestrowanych na portalu IwK. Firmy otrzymują zapytania ofertowe od klientów i mogą na nie odpowiadać za pośrednictwem platformy IwK, nawiązując nowe relacje biznesowe.

Znalezienie potencjalnego kontrahenta ułatwiają również bazy firm i instytucji dostępne na portalu IwK.

Generator aplikacji mobilnych na portalu IwK


Już wkrótce każdy użytkownik portalu IwK będzie mógł skorzystać z prostego generatora aplikacji mobilnych, samodzielnie przygotować własną aplikację, a także zgłosić ją do publikacji. Aplikacje na platformy iOS, Android i Windows Phone będą dostępne w atrakcyjnych cenach. Praca z generatorem nie będzie wymagała przygotowania technicznego, ani umiejętności programistycznych.

Redakcja

redakcja@kulturainnowacje.pl

Redaktor Naczelna

Patrycja Musiał

patrycja.musiał@kulturainnowacje.pl

Reklama

Michał Błaszczyk

michal.Blaszczyk@kulturainnowacje.pl

Redaktorzy Współpracujący

Michał Grelewski

michal.grelewski@kulturainnowacje.pl

Katarzyna Maniak

kaska.maniak@kulturainnowacje.pl

Małgorzata Mleczko

malgorzata.mleczko@kulturainnowacje.pl

Korekta

Aniela Pilarska
aniela.pilarska@kulturainnowacje.pl

Współpraca redakcyjna

Zuzanna Stańska, Piotr Marecki, Andrzej Pająk, Maja Gańczarczyk


Wydawca

Update Plus Sp. z o.o.

Rydzyny 89E,

Pabianice 95-200

www.updateplus.pl


INNOWACYJNA GOSPODARKA - NARODOWA STRATEGIA SPÓJNOŚCI, UNIA EUROPEJSKA - EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013

dotacje na innowacje