. . .

Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawy z czworonogiem jest dobrą szansą, by wykorzystać energię swojego pupila, jednocześnie wzmacniać zaufanie. Codzienne psoty wpływają pozytywnie na witalność zwierzęcia, a także dają uciechę właścicielowi. Gry dobrze jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy dużo różnorodnych kategorii zabawek dla psów, ale w jaki sposób dobrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości punktów zoologicznych w różnych wielkościach, pasujących do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów produkowane są z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki gumowe, z materiału czy z plastiku. Wybierając piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów bywają uniwersalne, ale trzeba myśleć o możliwości udławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się zbyt mała. Wybierając nową piłkę pamiętajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to szczególnie istotne, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkich odmian psów, jak pudle lub yorki, którym kupujemy mniejsze wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy pobawić się z pupilem na zewnątrz wspaniałym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, gdzie pupil ma możliwość wybiegania się. Jeśli pies potrafi aportować, warto kupić frisbee dla psa o dobranej średnicy, żeby psu wygodnie można było trzymać przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, gdyż istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa frisbee w czasie zabawy, dlatego w celu ustrzeżenie się bolesnych sytuacji kupujmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee jest ciekawą formą aktywności fizycznej, a jak wiadomo sport to zdrowie!

sucha karma dla psa